Úvod »OČISTNÉ TĚLOVÉ SVÍCE»Ušní svíce

OČISTNÉ TĚLOVÉ SVÍCE / Ušní svíce

HADŽI-KI TĚLOVÉ A UŠNÍ SVÍCE
Tělové a ušní svíce jsou medicínská pomůcka, která po přiložení na tělo vytvoří při hoření podtlak, uvolní energetické bloky a tím probíhá samoléčebný proces v organizmu. Uvolní se vnitřní léčivá energie, která byla zablokovaná. Svíce vytahují z těla záněty, otoky, krevní sraženiny, kamínky, spalují negativní energie a jsou účinné i na psychické problémy a deprese. Pokud při léčbě využijeme sílu představivosti, můžeme léčivé účinky ještě znásobit. Tento postup nemá vedlejší účinky, čerpá z vědomí tisíciletí a dá se používat bez ohledu na věk.

Složení: čistá bavlna, včelí vosk, kurkuma (protizánětlivé účinky). Svíce jsou ručně vyrobené.

Návod k aplikaci: je lépe pokud Vám svíci může aplikovat druhá osoba ( z léčebných i estetických důvodů ). Začínáme lehkou masáží daného místa. Zapálená svíce se podloží kouskem gázy či papírového ubrousku, přiloží se nehořícím koncem svíce do ucha, nebo na jiné určité místo na těle (informace lze čerpat z knih o energetických drahách, čakrách atd.) svíce aplikujte vždy kolmo přiloženou k podložce, aby pod svící nevznikla netěsnost při okraji svíce. V případě přikládání do uší je nutno udělat obě uši a nejlépe dodržet postup – nejdříve levé ucho, potom pravé. Když svíčka dohoří a zůstane zhruba 5 – 7 cm zbytek, uhasí se svíce v připravené misce s vodou uhašením hořícího konce svíce. Zbytek svíce můžeme vyklepat, nebo rozmotat a přesvědčit se o výsledku terapie. Svíce zpravidla obsahuje prášek a různě zabarvené větší, nebo menší kousky různě zabarvené podle různých patologických potíží. Světlé části jsou zpravidla nečistoty z těla, tuhé tmavší jsou staré nedoléčené či současné záněty, do červena jsou hematomy. Počet aplikací je prováděn dle potřeby, u chronických potíží je třeba léčbu vícekrát zopakovat.

Nepoužívat: při alergii na některou z použitých látek, při čerstvé perforaci bubínku či akutním zánětu ucha – nevkládat do ucha, ale před, nebo za ucho. Nevkládat do otevřených ran a na sliznice, nepřikládat svíci přímo do oblasti srdce a na temeno hlavy – možno léčit pomocí příslušného meridiánu, nebo přes reflexní místo na ruce, či noze. Nedoporučuje se aplikovat dětem do 3 let a těhotným na oblast břicha. Doporučená maximální denní dávka na jedno místo na těle je 3 ks svíce.

Veškeré podrobné informace můžete získat v nabízené praktické příručce OČISTNÉ SVÍCE, je zde velice názorně předvedeno formou obrázků jak a kde svíce aplikovat a mnoho dalších užitečných rad a návodů.

Řadit podle 
Výrobce 

HADŽI-KI TĚLOVÉ A UŠNÍ SVÍCETělové a ušní svíce

Cena 35 Kč

img

MTJmMGJ